Ota yhteyttä meihin - Suomen Ilmanvaihtosaneeraus

Ota yhteyttä

Lähetä viesti tai soittele! Jos emme ole juuri tavoitettavissa, palaamme asiaan viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Asennus & Huolto

Teemu Oja
asennuspäällikkö
puh. 044 770 0269
teemu.oja@ilmanvaihtosaneeraus.fi

Myynti

Tapani Kurtti
myyntipäällikkö
puh. 044 770 0943
tapani.kurtti@ilmanvaihtosaneeraus.fi

Heikki Ylikangas
Pohjois-Suomen myyntipäällikkö
puh. 044 770 0941
heikki.ylikangas@ilmanvaihtosaneeraus.fi

Joonas Kurtti
Pirkanmaan myyntipäällikkö
puh. 044 770 0944
joonas.kurtti@ilmanvaihtosaneeraus.fi

Asiakashankinta

Christian Weckström
asiakashankintapäällikkö
puh. 044 770 0218
christian.weckstrom@ilmanvaihtosaneeraus.fi

Hallinto

Torsti Parkkila
toimitusjohtaja
puh. 040 662 0303
torsti.parkkila@ilmanvaihtosaneeraus.fi

Voit ottaa meihin yhteyttä myös alla olevan yhteydenottolomakkeen kautta! 







    Tutustu tietosuojaselosteeseemme.

    Suomen Ilmanvaihtosaneeraus Oy

    Y-tunnus: 2853685-1

    myynti@ilmanvaihtosaneeraus.fi

    Tietosuojaseloste

     

    Verkkolaskut:

    Verkkolaskuosoite: 003728536851

    Operaattori: Maventa (003721291126)

    Aineistomuoto: Finvoice

    Sähköpostilaskut (PDF): 28536851@scan.netvisor.fi

     

    Paperilaskut tulee lähettää osoitteeseen:

    Suomen Ilmanvaihtosaneeraus Oy

    28536851

    PL100

    80020 Kollektor Scan

    Huomioithan, että tähän osoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.